Sylwester w Bieszczadach

Zapraszamy do spędzenia Sylwestra w samym sercu Bieszczadów, w Solinie lub Polańczyku nad Jeziorem Solińskim. Z dala od miejskiego zgiełku przeżyjecie prawdziwą bieszczadzką przygodę.
Bieszczady noclegi oferują przytulne i komfortowo wyposażone pokoje 1,2 oraz 3, 4-osobowe. Domki w Bieszczadach zapewniają najwyższą jakość usługi oraz wiele udogodnień, które sprawią, że chwile spędzone w Bieszczadach na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Noclegi nad Soliną z widokiem na zaporę w Solinie to wyjątkowa przygoda.

Domki nad jeziorem Solińskim i Myczkowieckim, przyciągają co roku jak magnes amatorów bieszczadzkiej przygody. Piękne połoniny, zapierające dech w piersiach krajobrazy zimowe, sprawiają że chętnie wracamy na Zielone Wzgórza zabierając do domu tylko dobre wspomnienia. Zima w Bieszczadach zachwyca swoim wyglądem. Dodatkowo w ofercie znajdziemy ofertę SPA, gorące kąpiele solankowe, siarczkowe, borowinowe, ziołowo miodowe oraz drożdżowo-piwne. Do kąpieli zdrowotnych stosowana jest woda źródlana . Zastosowanie seansów uzdrowiskowych dostarczy do organizmu poprzez skórę oraz wdychanie, wysokiego stężenia jodu oraz innych mikro i makro pierwiastków w tym bromu, wapnia, magnezu, potasu.

Jeśli marzycie o szampańskiej zabawie w domkach w dzikich i białych Bieszczadach warto wybrać noclegi w Polańczyku. Gorąco zaprasza na niezapomnianego Sylwestra w mijscowośi uzdrowiskowej Polańczyk

Domki w Polańczyku zapraszaja wszystkich miodników Bieszczad na spędzenie sylwestra w domku ogrzewanym kominkiem

Dodatkowo w ofercie ;

* zabawy sylwestrowe ,

* wyciągi narciarskie Laworta ,Gromadzyn ,

*kuligi,

*baseny kryte jak i otwarte,

Sylwester w Bieszczadach to świetne miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Do dyspozycji mamy 3 domkami z kominkiem, pensjonaty z wyżywieniem, hotele z basenem czy świetną agroturystyke ze zwierzętami.

ZIMA to RAJ dla narciarzy w Bieszczadach możemy znaleźć świetne stoki narciarskie z instruktorami jazdy i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Dodatkowo lodowisko, kompleks basenów z sauną i siłownią. .