Noclegi Solina

Solina stanowi bardzo popularny kierunek turystyczny w okresie letnim. Zimą nie brakuje tu turystów, miłośników pieszy wędrówek, narciarstwa, a nawet fotografii. Noclegi w Solinie zyskują na popularności a w ostatnim czasie chętnie wybierano tą bieszczadzką miejscowość z uwagi na nowo powstałą kolej gondolową. Warto wybrać noclegi nad Soliną o każdej porze roku. Baza noclegowa miejscowości stale się powiększa, turyści do dyspozycji mają całoroczne i letniskowe domki Solina, komfortowe apartamenty, pokoje gościnne w willach czy pensjonatach. Gospodarze obiektów turystycznych dbają również o najmłodszych Gości.

Jest to najnowocześniejszy obiekt tego typu w całej Polsce. Widokowa kolej linowa w Solinie jest szczególną w skali kraju atrakcją, nie tylko pod względem turystycznym, ale również technologicznym. Warto zaznaczyć, że atrakcja jest niepowtarzalna nie tylko ze względu na lokalizację, imponujące krajobrazy, które możemy oglądać z nowej perspektywy, ale również pod względem technologicznym. W budynku stacji początkowej znajdują się multimedialne atrakcje, które zapewniają rozrywkę zarówno starszym, jak i młodszym gościom ośrodka PKL. Z wieży widokowej o wysokości 55 m oraz tarasu widokowego możemy podziwiać krajobrazy na połoniny oraz tutejsze doliny. Odważni mają szansę przespacerować się po przeszklonym chodniku tzw. „skywalk”, by jeszcze bardziej poczuć siłę tutejszej natury. Kolejną atrakcją Soliny jest Park Przygód Tajemnicza Solina. Na turystów czeka tajemniczy ogród z parkowymi alejami i tematycznymi strefami dla dzieci i dorosłych. A to wszystko u bram Bieszczad, na zboczu góry Jawor.
Santa Angela Solina jest obiektem całorocznym, nowoczesnym zlokalizowanym w samym centrum Soliny, 300 m od korony zapory! Do dyspozycji Gości posiadamy łącznie 50 miejsc noclegowych. Domki i apartamenty w Solinie dzięki swojej przytulnej kolorystyce i dbałości o każdy szczegół pozwolą Państwu cieszyć się swobodą, radością i odrobiną wytchnienia podczas upragnionego urlopu.
W ofercie: Apartamenty 4 osobowe, Apartamenty 2-3 osobowe, domki nad Soliną, Strefa SPA.