Noclegi Polańczyk

W Polańczyku znajdują się trasy Nordic Walking Park: czerwona pętla o dł. 6,6 km, zielona pętla o dł. 4,6 km, czarna pętla o dł. 9,2 km i czerwona łącząca Polańczyk Uzdrowisko z centrum Soliny o dł 10,2 km. Jest tu i  szlak rowerowy Greenway Zielony Rower Gmina Solina wiodący z Polańczyk przez Wołkowyję, Górzankę, Bereźnicę, Berezkę, Myczków do Polańczyka. Turyści odwiedzający Bieszczady wybierają całoroczne domki Polańczyk.

Dom Gościnny EWA noclegi w Polańczyku– wypoczynek wśród zieleni w Bieszczadach zaprasza na wypoczynek. Dysponujemy 56-cioma miejscami noclegowymi:

OFERTA CAŁOROCZONA

w pokojach 2-, 3-, 4 (lub 5)-osobowe (2+3 typu studio) z łazienkami (TV, czajnik, dostęp do lodówki lub lodówka w pokoju);

OFERTA SEZONOWA

w domkach letniskowych 4-osobowych z łazienkami (TV, lodówka) ;

Do dyspozycji Gości jest: aneks kuchenny oraz bezpłatny internet wi-fi. Do dyspozycji grupy pozostaje świetlica z miejscami dla 50-ciu osób oraz miejsce ogniskowe. Oferujemy łącznie 56. miejsc noclegowych. Dodatkowo możliwość zorganizowania ogniska integracyjnego (kiełbasa, karkówka, szaszłyk, kaszanka) z muzyką na żywo. Okolice Jeziora Solińskiego mają wybitne walory rekreacyjne, ale nie do końca są one wykorzystane. Od dziesięcioleci rozwija się tu żeglarstwo, wędkarstwo, ostatnio jest tworzona sieć szlaków pieszych. Miejscowość na doskonale rozwiniętą bazę noclegową, która prężnie działa a właściciele obiektów turystycznych dokładają wszelkich starań, nowych innowacyjnych udogodnień aby turyści chętnie wracali. Bojkowie jest to ciekawa grupa etniczna, o wyjątkowo barwnej kulturze materialnej. Do Polańczyka zapraszamy również zimą. Lekko górzysta okolica spodoba się miłośnikom nart biegowych oraz młodszym amatorom sanek. Najbliższe wyciągi narciarskie: Weremień, Huzele – 17km, Ustrzyki Dln. – 25km, Byste – 27km. Możliwość organizacji kuligu, a długie wieczory można spędzić przy muzyce i kominku w naszej świetlicy.