Zakopane noclegi w Tatrach

Popularnym górskim miastem na wypoczynek są noclegi Zakopane. Miejscem spotkań są słynne Krupówki, gdzie życie tętni niemal całą dobę. Tutejsze karczmy i restauracje oferują regionalne posiłki. Dla dzieci są parki zabaw, Aquapark i wiele innych atrakcji. Na deptaku można zakupić oscypka, pamiątki, przejechać się bryczką i przede wszystkim dobrze zjeść. Każdego roku stolica Podhala przeżywa prawdziwe oblężenie zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Ponadto dla dzieci fajną opcją jest mysia norka, do której można wejść, czeka tam fotel, stolik, tv i można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Warto wybrać wille Zakopane w okresie zimowym, tu często wypoczywają rodziny z dziećmi. Ekspozycje są od czasu do czasu zmieniane, na bardziej aktualne, są też postacie z ulubionych bajek czy seriali. Są tu baseny dla dzieci, do pływania oraz zjeżdżalnie.

Jakie noclegi w Zakopanem wybrać?

Decydując się na Zakopane noclegi centrum mamy do wyboru kwatery prywatne i pokoje na bardzo wysokim poziomie, są także apartamenty w Zakopanem które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Turystów przyciągają wyjątkowy góralski klimat, wspaniała atmosfera oraz ciekawe miejsca. Jesienią szlaki są zdecydowanie mniej uczęszczane i to też jest ważne. Giewont to wizytówka Polskich Tatr oraz samego Zakopanego, która przyciąga miłośników górskich wędrówek oraz pozwala pokonywać nasze słabości. Widok ze szczytu zapiera dech w piersiach i z pewnością daje dużo satysfakcji. Poza tym warto udać się na zawody Pucharu Świata i Polski w skokach narciarskich.

Co wato zwiedzić wybierając noclegi Zakopane?

Najciekawsze atrakcje w Zakopanem to Muzeum Figur Woskowych, Papugarnia, Wielka Krokiew, Gubałówka, Krupówki, Śnieżny Labirynt, Góralski Ślizg, Zjazd z Wielkiej Krokwi, Myszogród, Kolej linowa na Kasprowy Wierch i wiele więcej. Turyści chętnie przybywają tu kilka razy w roku. Zakopane jest najchętniej wybieranym miastem na noclegi w górach. Podhale pełne jest atrakcji, górskich szlaków pieszych, rowerowych oraz wyjątkowych widoków. Impreza przyciąga miłośników tego sportu z całego świata. W czasie niepogody można udać się do Aquaparku, który stanowi świetną rozrywkę dla całej rodziny.