Szczawnica noclegi w Pieninach

Wypoczynek zimą w Pieninach doceniają miłośnicy narciarstwa, gdyż szukają Szczawnica noclegi blisko wyciągu , królują tu narciarze i snowboardziści. Z kolei latem można tu pojeździć na rowerze, wytyczone zostały ciekawe ścieżki rowerowe dla całych rodzin.

Jakie noclegi w Szczawnicy wybrać?

Baza noclegowa rozwinięta jest na bardzo wysokim poziomie, odpowiednie przygotowane są domki Szczawnica dla rodzin z dziećmi. Dużo przestrzeni dookoła obiektów, place zabaw, gry planszowe i wiele udogodnień zapewniają właściciele. Górskie szlaki wraz ze spływem Dunajcem na pewno zachwycą wszystkich wczasowiczów pragnących wypocząć spokojnie jak i ekstremalnie. Szczawnica noclegi to świetny pomysł na wypoczynek o każdej porze roku.

Piękne uzdrowisko znane jest w całej Polsce, tu chętnie przyjeżdżają rodziny z dziećmi na aktywny wypoczynek. Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na mapie Polski, w zdrowym klimacie, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie będące doskonałą bazą wypadową do wielu atrakcji, z bogatą ofertą rekreacyjno – turystyczną – Pieniny noclegi będą miejscem idealnym. Popularne są apartamenty Szczawnica dające dużo swobody i komfortu. Szczawnica domki to również popularne miejsce na wczasy w Pieninach.

Co warto zwiedzić wybierając noclegi Szczawnica?

Każdy kto odwiedzi to przepięknie położone w Pieninach miasteczko na pewno nie będzie się nudził, jest tu duża ilość szlaków turystycznych które poprowadzą was po przepięknych górskich zapierających dech w piersi lasach. Wody uzdrowiskowe wpływają korzystnie na zdrowie kuracjuszy. Miastem uzdrowiskowym, które wiele oferuje o każdej porze roku jest Szczawnica. Niepowtarzalny klimat który tu panuje nie pozwoli Ci zapomnieć o naszej pięknej Szczawnicy. Poza tym w Pieninach najciekawszymi atrakcjami są: spływ tratwą flisacką przełomem Dunajca, Zamek w Niedzicy, Zamek w Czorsztynie. Warto także wjechać na Palenicę gdzie odbywają się fajne imprezy i koncerty. Oprócz bazy leczniczo-sanatoryjnej, świetnie rozwinięta jest tu również infrastruktura turystyczna, a zimą także narciarska. Noclegi w Szczawnicy to nie tylko noclegi ale wiele atrakcji. Wąwóz Homole uznawany jest za jeden z piękniejszych wąwozów w Polsce. Szczawnica położona jest w pięknej dolinie Grajcarka, w malowniczym krajobrazie, który miasto zawdzięcza bliskości Pienińskiego Parku Narodowego i przełomu Dunajca.